Üyeler

MAHALLİ İDARELER İŞVERENLERİ SENDİKASI
ÜYE LİSTESİ (08.02.2012 Tarihi itibariyle)
SIRA BELEDİYE ADI İLİ –  İLÇESİ BAŞKAN ADI ÜYELİK TARİHİ
1 ADANA BÜYÜKŞEHİR ADANA ZİHNİ ALDIRMAZ 15.08.2009
2 AKBAYIR K.MARAŞ-ELBİSTAN TAHSİN ÖZTUNÇ 03.02.2005
3 AKSAKAL BALIKESİR-BANDIRMA MUHSİN GÖKSOY 27.12.2010
4 ALACAHAN SİVAS-KANGAL NECMETTİN YOLCU 03.02.2005
5 ALADAĞ ADANA YUSUF BAŞ 11.07.2009
6 ATAEYMİR AYDIN-KARACASU MEHMET BAŞALAN 27.12.2010
7 ATAKENT MERSİN-SİLİFKE HASAN USLU 13.04.2010
8 ATAYURT MERSİN-SİLİFKE SEDAT YİĞİNER 08.10.2004
9 AYVACIK ÇANAKKALE M. ÜNAL ŞAHİN 28.10.2004
10 ALTINKENT KÜTAHYA-GEDİZ İSMAİL DÖNMEZ 22.02.2000
11 ALACA ÇORUM MUHAMMET ESAT EYVAZ 20.11.1999
12 ALAMETTİN SARIOĞLAN/KAYSERİ FETHİ ALPAK 10.12.2005
13 ALAŞEHİR MANİSA KADİR DAŞ 13.08.2005
14 AMASYA AMASYA CAFER ÖZDEMİR 20.11.1999
15 ARDIÇLI HATAY-HASSA MUSTAFA KÖROĞLU 17.06.2009
16 ARMUTLU AKSARAY RECEP DAĞ 13.04.2002
17 AYDINCIK YOZGAT BAHATTİN ÖZGER 28.05.2000
18 ARGITHANI KONYA-ILGIN SAİT KARAHAN 28.05.2000
19 AKÇAALAN KÜTAHYA-GEDİZ MEHMET ALİ ACAR 28.05.2000
20 ANAMUR MERSİN MEHMET TÜRE 17.02.2010
21 ATÇA AYDIN-SULTANHİSAR MUSTAFA ÇINAR 27.12.2010
22 BAGBAŞI HADIM – KONYA MEHMET ÇETİNER 13.11.2006
23 BARTIN BARTIN CEMAL AKIN 15.08.2009
24 BEYPAZARI ANKARA M.CENGİZ ÖZALP 22.02.2000
25 BEKBELE HATAY-İSKENDERUN BEYAZIT BESTAMİ BİLGİLİ 22.12.2001
26 BEÇİN MUĞLA-MİLAS MEHMET BALCI 10.11.2004
27 BALABAN MALATYA -DARENDE MEHMET KILIÇER 04.04.2005
28 BALIKESİR BALIKESİR İSMAİL OK 08.12.2009
29 BAYIRBAĞ ERZİNCAN-ÜZÜMLÜ MEHMET ÇOLAK 11.07.2001
30 BANAZ UŞAK TAHSİN ERDEM 10.08.2002
31 BELDİBİ MUĞLA-MARMARİS İDRİS İSPİRLİ 28.04.2005
32 BELEN HATAY CEMİL YILMAZLAR 17.06.2009
33 BOLVADİN AFYONKARAHİSAR NAZMİYE KILÇIK 13.01.2012
34 BORÇKA ARTVİN ORAL KÜÇÜK 24.11.2000
35 BAĞARASI AYDIN-SÖKE SALİH ÖZDEMİR 20.11.1999
36 BOZÜYÜK BİLECİK AHMET BERBEROĞLU 09.02.2002
37 BOZHÜYÜK AFYON – İHSANİYE FATİH ÇETİNKAYA 17.02.2010
38 BOZYAZI MERSİN MEHMET BALLI 27.10.2004
39 BOR NİĞDE SITKI ERAT 20.11.1999
40 BOĞAZEVCİ KIRŞEHİR-ÇİÇEKDAĞI HACI KÜTÜK ÖZTÜRK 28.02.2000
41 BOZKIR KONYA MUSTAFA UYAR 05.02.2012
42 BÜNYAN KAYSERİ MEHMET ÖZMEN 22.05.2009
43 BÜYÜKYONCALI TEKİRDAĞ-SARAY NECATİ SEZER 01.12.2006
44 CEYHAN ADANA HÜSEYİN SÖZLÜ 09.03.2002
45 CURALİ YOZGAT-ÇAYIRALAN HALİL KARAASLAN 08.06.2001
46 ÇADIRARDIÇ YOZGAT YUSUF MERTOĞLU 06.05.2009
47 ÇAMAŞ ORDU YAŞAR AKTAŞ 11.07.2009
48 ÇAMKÖY MUĞLA – FETHİYE BEKİR ESER 28.02.2000
49 ÇAMLIYAYLA MERSİN İSMAİL TEPEBAĞLI 17.06.2009
50 ÇANAKÇI GİRESUN SEBAHATTİN ŞENEL 28.10.2004
51 ÇANDIR YOZGAT AHMET EROĞLU 27.12.2010
52 ÇAVUŞ KONYA-SEYDİŞEHİR MEHMET ÖZER 17.09.2005
53 ÇELEBİ KIRIKKALE SÜLEYMAN ULUYOL 03.09.2000
54 ÇERKEŞ ÇANKIRI ŞÜKRÜ TARHAN 17.06.2009
55 ÇETİNKAYA SAMSUN-BAFRA HADİ SEZER 22.02.2000
56 ÇİÇEKDAĞI KIRŞEHİR İSMAİL DENİZ 17.06.2009
57 DADAY KASTAMONU HASAN FEHMİ TAŞ 22.02.2000
58 DALAMAN MUĞLA SEDAT YILMAZ 13.04.2010
59 DEMİRCİ GÜLAGAÇ – AKSARAY HÜSEYİN US 13.11.2006
60 DEMİRCİ MANİSA İHSAN TEMEL 26.10.2009
61 DEVECİPINAR YOZGAT-BOĞAZLIYAN DURAN YILDIZ 18.02.2011
62 DİNAR AFYONKARAHİSAR SAFFET ACAR 25.09.2011
63 DİŞLİ AFYON-BOLVADİN MUSTAFA KARAKOÇ 22.05.2009
64 DODURGA BİLECİK-BOZÜYÜK AHMET YETİN 30.07.2000
65 DOĞANŞAR SİVAS HALİL BALIK 30.07.2000
66 DOĞRUGÖZ KONYA-AKŞEHİR OSMAN FEDAİ 22.11.2008
67 DÖRTYOL HATAY FADIL KESKİN 19.10.2010
68 DÜZYAYLA ORDU-GÖLKÖY AVNİ AKGÜL 11.07.2001
69 EDREMİT BALIKESİR Av.TUNCAY KILIÇ 17.06.2009
70 EMİRDAĞ AFYONKARAHİSAR CENGİZ PALA 08.12.2009
71 ERDEMLİ MERSİN MÜKERREM TOLLU 11.07.2009
72 EREĞLİ KONYA HÜSEYİN OPRUKÇU 11.07.2009
73 ESENCE KONYA-BEYŞEHİR FUAT BAYIR 26.06.2006
74 ESENPINAR MERSİN-ERDEMLİ ŞEVKET YILMAZ 10.11.2004
75 ELBİSTAN KAHRAMANMARAŞ DURMUŞ KÜÇÜK 22.02.2000
76 ERMENEK KARAMAN A.NECATİ AKPINAR 20.11.1999
77 EVREN ANKARA NEDİM KESKİN 25.11.1999
78 EVREN ÇORUM-BOĞAZKALE NECİP HÖÇÜK 27.12.2010
79 ESKİGEDİZ KÜTAHYA-GEDİZ FERİDUN ALTINOP 20.11.1999
80 ETİMESGUT ANKARA ENVER DEMİREL 17.06.2009
81 EZİNE ÇANAKKALE HALİL BÜYÜKEROL 28.05.2000
82 EZİNEPAZAR AMASYA MUSTAFA YARICI 11.05.2002
83 ESPİYE GİRESUN EROL KARADERE 22.02.2000
84 FETHİYE MUĞLA BEHÇET SAATÇİ 09.01.2001
85 FINDIKPINARI MERSİN-MEZİTLİ FATİH SAY 18.02.2011
86 GÜLHÜYÜK ANKARA-Ş.KOÇHİSAR İHSAN ÖZCAN 13.04.2002
87 GÜZELKENT SİNOP-TÜRKELİ BEKİR ERÜNSAL 28.05.2000
88 GÖKÇEADA ÇANAKKALE YÜCEL ATALAY 11.05.2002
89 GÖLBAŞI ANKARA YAKUP ODABAŞI 08.12.2009
90 GÖVDELİ MALATYA-DOĞANŞEHİR BAYRAM KAYA 09.03.2002
91 GÖYNÜCEK AMASYA TALİP ALABOĞA 01.04.2006
92 GÜMÜŞHANE GÜMÜŞHANE MUSTAFA CANLI 20.11.1999
93 GÜRE UŞAK ALAADDİN ÖZGÜN 06.10.2006
94 GÜZELYAYLA MERSİN-TOROSLAR YAKUP YENİ 17.02.2010
95 HANKENDİ ELAZIĞ AVNİ KESKİN 17.12.2007
96 HASSA HATAY MEHMET KARATAŞ 22.05.2009
97 HATİPLİ ORDU-FATSA A.ÖZCAN KÜTÜK 20.11.1999
98 ISPARTA ISPARTA YUSUF ZİYA GÜNAYDIN 11.07.2009
99 İSKİLİP ÇORUM NUMAN SEZER 20.11.1999
100 KAYMAKLI NEVŞEHİR HALİT ELMA 17.09.2005
101 KARAKAYA ERZİNCAN-ÜZÜMLÜ ÖMER OKTAY 07.06.2004
102 KARAKESE HATAY-DÖRTYOL YUSUF SOYLU 06.09.2011
103 KARAYILAN HATAY-İSKENDERUN MEHMET YURTMAN 17.06.2009
104 KADIKÖY BALIKESİR-EDREMİT HASAN ÖZEL 08.10.2004
105 KADİRLİ OSMANİYE ÖMER TARHAN 15.08.2009
106 KARGIPINARI MERSİN-ERDEMLİ KERİM ŞAHİN 13.08.2005
107 KASTAMONU KASTAMONU TURHAN TOPÇUOĞLU 20.11.1999
108 KEBAN ELAZIĞ HADİ TURAN 12.02.2008
109 KESKİN KIRIKKALE BAYRAM SAKALLI 03.09.2002
110 KARAMAN KARAMAN KAMİL UĞURLU 20.11.1999
111 KAVAK SAMSUN ŞERİF ÜN 27.12.2010
112 KAVŞUT ÇORUM-SUNGURLU AHMET SOBACIOĞLU 28.05.2000
113 KIZILCABÖLÜK DENİZLİ-TAVAS ABDÜLKADİR USLU 22.05.2009
114 KIZILCAHAMAM ANKARA COŞKUN ÜNAL 26.10.2009
115 KONACIK MUĞLA / BORDUM MEHMET TOSUN 21.02.2006
116 KORKUTELİ ANTALYA HASAN GÖKÇE 28.05.2005
117 KONAKLI ANTALYA-ALANYA ABDULLAH SÖNMEZ 20.11.1999
118 KÖSRELİ ADANA-CEYHAN MUSTAFA BAYAR 28.10.2004
119 KUMKUYU MERSİN – ERDEMLİ ÖMER SEZER 08.12.2009
120 KURTKULAĞI ADANA-CEYHAN BEKİR YILMAZ 22.05.2009
121 KURTLUSOĞUKSU HATAY-KIRIKHAN OSMAN KOŞAY 18.02.2011
122 KÜÇÜKKUYU ÇANAKKALE-AYVACIK CENGİZ BALKAN 10.11.2004
123 KÜRE KASTAMONU KAMİL AYDINLI 11.07.2009
124 LAPSEKİ ÇANAKKALE GANİ MEHMET EKİM 29.08.2009
125 LİMONLU MERSİN-ERDEMLİ MEHMET TOPKARA 17.02.2010
126 MANAVGAT ANTALYA-MANAVGAT ŞÜKRÜ SÖZEN 28.10.2004
127 MANİSA MERKEZ CENGİZ ERGÜN 26.10.2009
128 MESUDİYE ORDU İSA GÜL 03.09.2000
129 MENGEN BOLU OSMAN ERARSLAN 11.07.2001
130 MOLLAKENDİ ELAZIĞ NAMIK KOÇAK 18.03.2011
131 MUCUR KIRŞEHİR ALİ ŞAHİN 22.05.2009
132 NALLIHAN ANKARA AHMET ADNAN OKUR 20.11.1999
133 NASRETTİN HOCA ESKİŞEHİR-SİVRİHİSAR HASAN HÜSEYİN İLHAN 18.02.2005
134 NAŞA KÜTAHYA-SİMAV KADİR BÜTÜNER 06.05.2009
135 NAZİLLİ AYDIN H.HALUK ALICIK 18.02.2011
136 OKURCALAR ANTALYA-ALANYA YUSUF ÖZTÜRK 27.06.2008
137 ORTAKENT-YAHŞİ MUĞLA MEHMET ONUR ŞAHBAZ 17.06.2009
138 OZAN YOZGAT-SARAYKENT MUSTAFA İLERİ 09.03.2002
139 ORTAKLAR AYDIN-GERMENCİK ÜMMET AKIN 13.04.2002
140 OSMANİYE OSMANİYE KADİR KARA 11.07.2009
141 OLTU ERZURUM İBRAHİM ZEYREK 11.08.2001
142 PAZARÖREN KAYSERİ-PINARBAŞI HACI KALKAN 13.04.2010
143 PINARBAŞI KAYSERİ DURSUN ATAŞ 13.04.2010
144 PINARBAŞI KASTAMONU MEHMET YILMAZ 13.11.2006
145 PINARBAŞI KONYA-DEREBUCAK ŞEVKET ÇETİN 04.02.2005
146 PAYAS HATAY-DÖRTYOL BEKİR ALTAN 22.02.2000
147 POZANTI ADANA MUSTAFA ÇAY 15.08.2009
148 REŞADİYE TOKAT RAFET ERDEM 06.05.2009
149 SADIKHACI KONYA-BEYŞEHİR ŞAKİR ÖZEL 01.04.2006
150 SALYAZI GÜMÜŞHANE-KÖSE MÜHÜR UÇAR 28.05.2005
151 SARIMAZI ADANA – CEYHAN EROL KAHRAMAN 13.08.2005
152 SARIYAHŞİ AKSARAY FATİH ÜNSAL 12.02.2008
153 SEYDİŞEHİR KONYA ABDULKADİR ÇAT 18.03.2011
154 SİDE ANTALYA-MANAVGAT ABDULKADİR UÇAR 28.07.2008
155 SİNOP SİNOP BAKİ ERGÜL 30.10.2006
156 SERENLİ TOKAT-NİKSAR NURETTİN KELEŞ 27.10.2004
157 SİLİFKE MERSİN B.ALİ ÖNGEL 06.04.2005
158 SEBİL MERSİN-ÇAMLIYAYLA MEHMET ÇELİK 28.05.2000
159 SULTANHANI AKSARAY İSMET SARI 09.02.2002
160 SULTANHİSAR AYDIN ERTEGÜN ÜNAL 10.11.2004
161 TARSUS MERSİN BURHANETTİN KOCAMAZ 03.05.2003
162 TAŞOLUK AFYON-SİNANPAŞA MURAT ÖNER 08.02.2005
163 TAŞUCU MERSİN-SİLİFKE YAŞAR AÇIKBAŞ 15.08.2009
164 TOKLUMEN KIRŞEHİR İSMAİL KALAYCI 07.01.2005
165 TORTUM ERZURUM HASAN ÇAKMAK 10.12.2005
166 TOROSLAR MERSİN HAMİT TUNA 22.02.2000
167 TOSYA KASTAMONU KAZIM ŞAHİN 20.11.1999
168 TURGUT MUĞLA-YATAĞAN SALİN ÖZEN 22.05.2009
169 TÜRKELİ SİNOP HALİL DİLEK ÖZCAN 15.09.2010
170 ULA MUĞLA NADİ ŞENKAL 11.05.2011
171 ULUBORLU ISPARTA MEHMET ÜNVERDİ 20.03.2001
172 URGANLI MANİSA-TURGUTLU HALİL DAŞKAN 28.10.2004
173 ULUPINAR KIRŞEHİR MURAT YÜKSEL 11.02.2005
174 UZUNCABURÇ MERSİN-SİLİFKE MUZAFFER MEMİLİ 10.06.2010
175 YALINÇEVRE KONYA-HADİM MEHMET NAVİR 12.02.2008
176 YENİFAKILI YOZGAT HÜSEYİN UYAR 18.02.2011
177 YEŞİLTEPE AKSARAY AHMET ORUÇ 13.04.2002
178 YAĞLIDERE GİRESUN ABDURRAHMAN KIRHASANOĞLU 13.04.2002
179 YEŞİLDAĞ KONYA-BEYŞEHİR MUSTAFA ÜNLÜ 18.03.2011
180 YEŞİLKENT KAYSERİ-SARIZ İBRAHİM AYVAZ 13.04.2010
181 YUVALIDERE SAKARYA-KARASU ADNAN KESKİN 15.05.2010
182 YAVUZLU KİLİS MEHMET SAKAR 28.10.2004
183 YÖRÜKLÜ ÇORUM-SUNGURLU ERGÜLÜ GÖKÇETİN 30.07.2000
184 ZEYTİNLİOVA MANİSA-AKHİSAR MURTAZA FİDAN 07.02.2005

;

;

MAHALLİ İDARELER İŞVERENLERİ SENDİKASI (MİS) 7.OLAĞAN GENEL KURULU
GÜNDEM 1. Açılış 2. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı 3. Başkanlık Divanı'nın seçimi 4. Sendika üyeleri/misafirlerin konuşmaları 5. Yönetim Kurulu çalışma raporu, Mali rapor, Yeminli Mali Müşavir raporu ve Denetleme Kurulu raporunun okunması ve görüşülmesi 6. Yönetim ve Denetleme Kurulunun ibra edilmesi 7. Yeni Dönem Bütçesinin kabulü 8. Yönetim ve Denetleme Kurulu Başkanı ve üyelerine verilecek ücretler, her türlü ödenek, yolluk ve tazminatların tespiti ve yönetim kuruluna yetki verilmesi 9. Sendika hizmetleri için daimi veya geçici olarak görevlendirileceklere verilecek ücret, gündelik ve yollukların tavanının tespiti ve yönetim kuruluna yetki verilmesi 10. 6356 Sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu Gereği Ana Tüzükte Yapılması Zorunlu Değişiklikler ve İlave Değişikliklerin görüşülmesi ve oylanması 11. Yönetim, Denetleme ve Disiplin kurulu asıl ve yedek üyeliklerine gösterilecek aday listelerinin tespiti ve seçim kurulu başkanına verilmesi 12. İlgili Makamlar ve Mahkemelerce Kanuna Aykırı Görülerek Düzeltilmesi İstenen Konular Hakkında Yönetim Kuruluna Yetki Verilmesi 13. Dilek ve Temenniler 14. Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu Organlarının Seçimi 15. Kapanış TARİH: 1’inci Toplantı 19 Ekim Perşembe (Saat: 09.00 – 17.00) Çoğunluk Sağlanamazsa 2’inci Toplantı 26 Ekim Perşembe (Saat: 09.00 – 17.00) YER:Cevizlidere Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad. No:137/6-7-8 Balgat/ANKARA